Opel Vectra 1.7 d -89

Shitet nga: shuajb 28 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shitet opel vectra 1.7 diesel shume e ruajtur me hargjime shume te vogla , ekonomik , e ruajtur si brenda ashtu edhe jashte regjistrim edhe 4 muaj vetura posedon timon hidraulik mbyllje qendrore goma te veres dhe te dimrit i ka te kryera te gjitha serviset rrypi dhembezor ulja filterat me nje fjale vetura nuk ka nevoje per asnje investim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim