Opel Vectra 1.9 CDTI 2005

Shitet nga: Alfredi 26 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen Opel Vectra 1.9 diesel CDTI, viti i pridhimit ne fund te 2005, ngjyre hiri! Vetura edhe ekstremisht e ruajtun dhe e paster si brenda ashtu edhe jashtë. Vetura edhe e ardhur nga Zvicrra. Nuk eshte e doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim