Opel Vectra 2.0 benzin -93

Shitet nga: Rushit 04 Tet 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra 2.0 benzin cd . Posedon : centrall,abs,fellne,gomat e veres dhe tte dimrit me bandash,kasetofoni me cd-ja .
Vetura ka regjistrim deri 30.07.2016 , eshte ne gjendje perfekte .
Jam pronari i dytë qe e vozis .
Qmimi i diskutueshem , per me shum info na kontaktoni ne numrin 044 149 704
Arsyeja e shitjes kam vetur tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim