Opel Vectra 2.0 diesel full opsione

Shitet nga: Opel 06 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 2.0 diesel ne gjendje shum te mir posedon shum gjera p.sh karrikat me ngrohje gjamat me rrym centeall dhe alarm tempo mat dritat xenon dhe holloganka muzik te mir me 6 cd klimatronik motorrin shum te mir dhe hargjime shum te vogla pres blers serioz Nr: 044250280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim