Opel Vectra 2.0 kimatronim

Shitet nga: Opel 06 Tet 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 2.0 eco tec shum e mir me full sende i ka karrikat me ngrohje gjamat me rrym klimatronik muzik te mir me 6 cd tempo mat dritat xenon plus hollogenka centra dhe alarm motorrin shum te mir me hargjime teper te vogla pres bler serioz me duhet me shit urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim