Opel Vectra 2.2 benzin -08

Shitet nga: fatoi 18 Tet 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 2.2 benzin
e ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir
karrika lekur antilop
navigacion
tempomat
komand ne timon
senzora parkingu para dhe mbrapa
senzora shiu me nje fjal vetura eshte full extra.
Bejm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim