Opel Vectra 90 BajmNdrrim U shit nga Lindi

Shitet nga: lindi 23 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes Opel Vectra 1:8 benxin.plin Punon ne te 2 edhe ne plin dhe ne benxin osht shum ne gjendje te rregullt ka regjistrim 31:07:2016 osht i shtrengum guma t reja ka shiber vallanin hidrolik centrall ec mir dhez mir ska sen qe nuk i punon Perkthimi mund te behet menihere nuk osht ne hipotek per me shum info kontakto Viber +37745286091
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim