Opel Vectra A 2.0i

Shitet nga: Opel 17 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Opel Vectra A 2.0i , vetura eshte ne gjendje te mir teknike , regjistrim deri ne Nentor 2016
Vetura Posedon:
Timon servo
ABS
Mbyllje qendrore
Drita xenon
Xhama te zi
Gomat e para te reja
Vetura nuk eshte hipotek dhe mund te perkthehet pa problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim