Opel Vectra dizel -97

Shitet nga: aroni 24 Qer 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opell vectra 2.0 dizell viti 97 abs air bag klim hidraulik centrall tempomat etj rexhistrim deri 9.9.2016 vetura eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike qmimi 2300e mundesi ndrrimi me ndonje vetur me 7 ulse apo sipas marveshjes 044474760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim