Opel Vectra

Shitet nga: Korab 18 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
11 muaj regjistrim ne gjendje Shum te mire teknike dhe mirembajtje te rregullt, Full Zerim dhe tv mrapa..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim