Opel vectra -00

Shitet nga: Ed 13 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes altenatorin per opel vectra 30 euro dhe motrin e klimes 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim