Opel vectra

Shitet nga: faton 04 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
vetura ka qen benxin por tash osht dizell 1,7 punon mir dhe ka regjistrim deri ne muajin e 11 ndrrim nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim