Opel vectra 1.8 benzin plin

Shitet nga: Samet 07 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   1 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 1.8 benzin plin viti 90 punon shum mire si ne benzin poashtu edhe ne plin osht mjaft e rujtne dhe e shtrengume. Hargjimet i ka shum te vogla. E regjistruarrks deri 10.09.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim