Opel vectra 2.0 benzin Automatik

Shitet nga: Shaban Mustafa 19 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 2.0 benzin eshte automatik edhe ne gjende te rregullt nuk ka asnje defekt eshte bere servisim i vetures ka regjistrim 1 vjet ka goma te reja me 17 dhe fellnet 15 te dimrti plus nje set goma te reja eshte automatik ka 6 shpejtsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim