Opel vectra 2.2 Automatik full ekstra

Shitet nga: vectra 17 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shes opel vectra 2.2 benzin automatik 150 ps
vetura eshte e ardhur nga zvicrra e kam ble personalisht atje dhe rexhistruar ne ks
ka 141.000 km originale garantoj per km,
E pa aksidentune,
vetura posedon :
interierin e bardh me ulse lekur,
karrikat me nxemje dhe digjitale posht lart,
bord kompjuter,
komanda ne timon ,
tempomat ,
drita te mjegulles ,
perde ne gjama per diell automatike sipas deshires ,
cenzor parkingut para mbrapa ,
cenzor te fshisave ,
cenzor pasqyrev ,
motorin me zinxhir,
4 x Gomat e veres me fellne 17 original te vetat,
dhe gomat e dimrit r15 te reja me bandash,
flm per mirkuptim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim