Opel vectra B

Shitet nga: syla 09 Nën 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vetura opel vectra B diesel 2000k viti 1998 I regjistruar deri 25-10-2016 I servisuar dhe I kompletuar dhe me goma per sezonen e dimrit pres bleress serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim