Opel vectra timon anglez

Shitet nga: Enver 24 Nën 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel vectra me timon anglez ne gjendje te rregullt diesel. 2.0 eshte i servisum vaji me filtera eshte ndrruar frenat jan te ndrruarr , posashtu set i rrypave me rrypin dhembzor dhe pompa e ujit jan te te sapo ndrruara dhe jan ne garancion per dy vite nga opel. Regjistrimi i skadon me 11.11.2015. Te interesuarit te me lajmrohen ne tel :045243492 apo viber 0037745243492.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim