Opel vektra b viti 2000 dizel

Shitet nga: Isak 28 Gsh 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vektra B ne gjendje shum te mir dizel viti 2000 regjistrim ka deri 30.12.2015 vetura ka klim airbag abs centrall gjama me rrym goma te reja te gjitha dhe eshte ne emrin tim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim