Prekolic-prokolic-rimorkio

Shitet nga: Jeton 17 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes prekolicen per vetura prekolica osht ne gjendje shum te mir muni me ardh me pa vet dimenzionet e prekolices jan .150 me 1.05 cm 044585594 bajm dhe ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim