SHES DHE NDRROJ OPEL VECTRA

Shitet nga: Alban 08 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes ose ndrroj Opel Vectra posedon klimatronik,fellne,shimer,xhamat elektronik,centrall etj..
REGJISTRIM DERI NE MUAJIN E 11
Vetura eshte ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim