Shitet dhe Ndrrohet qmimi i volitshem

Shitet nga: anes 08 Sht 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes ose ndrroj opel vectren edhe gati 4muj rexhistrim ne gjendje shum te mir punon ne te dyat esht benzin dhe plin ku gjendje e dy sistemeve esht shum ne gjendje te mir interierin e brenshem te opelvectres 2004sh hargjimet minimale garantoj qe me pak se ni dizell hargjon ne trap esht tip top ska nevoj per as ni cent investim vectra esht shum e rujtne edhe nga jasht nuk esht kjo ne foto tavanin e ka te zi me foli carboni shiber remuss ne pamje dhe pun esht fenomenale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim