U SHIT

Shitet nga: yli+ 08 Gsh 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHITET VETURA OPEL VECTRA GTS 2.2 DTI MOTORR ME ZINXHIR NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT
E REGJISTRUAR NE TARGA RKS POSEDON REGJISTRIM 1 VIT TE PLOTE (15.03.2017)

VETURA POSEDON REGJISTRIMIN E 2T NE KOSOVE I ARDHUR NGA ZVICRA PARA 1 VITI POSEDOJ DOKUMENTACIONIN


MODELI I OPEL VECTRES (GTS) 2.2 DTI MOTORR ME ZINGJIR ME SHPENZIME MINIMALE


VETURA POSEDON SERVISET E KRYERA ME RREGULL NE SERVIS TE OPELLIT


VETURA ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL GARANTOJ PER GJDO SEN BARTJA TE PRONARI I RI PA PROBLEM
NUK GJINDET NE HIPOTEK BANKARE OSE LLOJ GARANTUESI

POSEDON :

KLIMATRONIK 2 ZONALE
ULSET GJYSEM LEKURE
ULSET ME MASAZH
ULSET ME NXEMJE
TEMPOMAT
BORD DHE INFO KOMPJUTER
PASQYRET ELEKTRONIKE DHE LEVIZESE
LARSE TE FARAV
MBYLLJE QENDRORE ME MODUL
4 GJAMAT ELEKTTRONIK
GJAMAT ANTIFLEX KOMPLET VETURA
ABS
ESP
EBD.SISTEM FRENIMI NE TE 4 DISQET NJESOJ RAST EMERGJENCE
TIMON SERVO MULTIFUNKSIONAL
TIMON LEVIZES SIPAS NEVOJES
KOMANDA NE TIMON
RADIO CD
INTERIER SHUM TE RUAJTUR DHE TE PASTERT PA DUHAN
FELLNE TE BUKURA TE OPELIT 17COLL
FILTRUES AJRI BRENDA VETURES
VITI I PRODHIMIT 20.03.2003

VETURA POSEDON GJENDJE SHUM TE MIR SI NE TRAPA ASHTU DHE NE KAROSERI DHE NUK DON AS ME TE VOGLIN INVESTIM

NDERRIM I MUNDSHEM ME OPEL ASTRA G OPEL CORSA C

ME NDERRIM QMIMI NDRYSHON


PRESIM BLERES SERIOZ NE NR KONTAKTUES :049 000 000


tag tag tag tag tag
opel astra vectra zafira corsa signum insignia golf 3 4 5 6 ford fiat peugeot mercedes benz bmw bora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim