U SHIT FLM MERRJEP OPEL VECTRA 2.0 DTI

Shitet nga: opel 06 Pri 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHITET VETURA OPEL VECTRA C 2.0 DTI MOTORR ME ZINGJIR NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT ME SHPENZIME MINIMALE I REGJISTRUAR NE TARGA
RKS POSDEDON REGJISTRIM 8 MUAJ


VETURA POSEDON SERVISTET E KRYERA ME RREGULL NE SERVIS TE OPELLIT

VETURA ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL GARANTOJ PER GJDO SEN BARTJA TE PRONARI I RI PA PROBLEM, NUK ESHTE NE
HIPOTEK BANKARE OSE LLOJ GARANTUESI

POSEDON:

KLIMA AC
ABS
ESP
EBD SISTEMI I FRENIMIT NE TE 4 DISQET NJESOJ NE RAST EMERGJENCE
PASQYRET ME RRYM FUNKSIONALE DHE LEVIZESE
AIRBAG BRENDA GJITH VETURES
BORD KOMPJUTER
MBYLLJE QENDORORE ME MODUL
GJAMAT ELEKTRIK
GJAMAT ANTIFLEX
PSHTETESE DORE NE ULSET PARA DHE MBRAPA
TIMON SERVO MULTIFUNKSIONAL
TIMON LEVIZES SIPAS NEVOJES
KOMANDA TE TIMON
RADIO CD
INTERJERIN SHUM TE PASTERT PA DUHAN
ULSET ME MASAZH
NGJYRA E HIRIT METALIKE ME PERLA E CILA NVARSISHT NGA KOHA NDRYSHON NGJYRA
GOMAT E DIMRIT CONTINENTAL
FILTRUES AJRI BRENDA VETURES
VITI I PRODHIMIT 2003 MODELI 2004

VETURA POSEDON GJENDJE EXTREM TE RREGULLT SI NE TRAPA ASHTU DHE NE KAROSERI DHE NUK KA NEVOJ AS ME TO VOGLIN INVESTIMPRESIM BLERES SERIOZ NE NR KONTAKTUES 045 000 000tag tag tag
opel astra zafira vectra corsa signum audi vw passat mercedes bmw pegeuot citroen toyota renault fiat golf 3 4 5 etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim