U shitt ■FLM■

Shitet nga: Opel 30 Tet 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   940 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vektren 2.0.PLIN benzin viti 90.i Regjistruar deri me 21.05.2016.pèr me perkthy kur te doni ska problem.vetura punon shum mir plin dhe benzin ka motorr tmir.5 shpejsi.timon hidrolik. Shiber.ABS.muzik tmir.fellne alumini.me goma te mira.osht shum erujtne korizjon nuk ka kerkun.pèr me shum info 044404508 viber muni.mundsi ndrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim