Ushit ushit

Shitet nga: Dardan 25 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

444 EUR   650 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vektra bexin plin ne gjendje tmir dhe regjistrimi i sa po i skaduar pa denim urgjent shitet ose ndrrohet me iphon 5
044295450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim