VECTRA C

Shitet nga: Luli 08 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHITET VETURA OPEL (VAUXHALL) VECTRA C GTS ME TIMON NE ANEN E DJATHT, VETURA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT TERESISHT NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM, NE NENTOR IU KA BA SERVISI I RREGULLT DHE NDRRIMI I EGR VENTILIT, AKUMULATOR TE RI VARTA, GOMA TE REJA SAVA, FELLNE 16 TE OPELIT, ESHTE KS POR I SKADUAR, E SHES PER ARSYE SE KAM BLE VETURE TJETER PO ASHTU OPEL (VAUXHALL) MOKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim