Vectra B 2.0 DTI Caravan -98

Shitet nga: Vectra 04 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR   2 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Vectra B, 2.0 DTI i vitit 1998

I ka:
Harxhime teper te vogla
Motorrin e ri me 30,000-40,000km te kaluara
Xhamat elektrik perpara
Farat e ri
Filterat dhe vaji i nderruar rregullisht
Fellne
Komandat ne vollan
Gomat e reja te dimrit, Fulda te gjermanise 90%
Klimatronik

Ka nevoje per keto investime:
Radiatori ("hlladnjaku") pikon uje
Kompresori i klimes duhet te saldohet ose nderrohet
Mekanizmi i dritares elektrike te shoferit

Eshte veture e pershtatshme familjare ose si veture e punes. Ka hapsire shume te madhe ne bagazh, dhe uleset e pasme mund te palohen per te krijuar hapsire me te madhe se nje pick-up i zakonshem.

Eshte i regjistruar RKS deri ne fund te Nentorit 2015.

Ju lutem telefononi vetem mes ores 17:00 dhe 21:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim