opel vectra.cc ose ndrrohet

Shitet nga: opel vectra cc 02 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shitet opel vectra cc 2.0 benzin plin ne xhendje shum te mir teknike dhe optike viti ne fund te 94 me klim airbag abs centrall hidroulik alarm dy gomat e para te reja rexhistrim edhe 5 muj hipotek nuk osht perkthimi behet menjiher per ma shum muni me konktaktu ne tel 044 497 095 BAJM EDHE NDRRIM ME VETURA TJERA 044 497 095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim