opel vektra

Shitet nga: flamur 09 Dhj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shes opel vektren 1.8, ne gjendje shum te mir benzin dhe gas punon mir ka hidraulik , karrikat i ka te opel vektres 2000 te gjitja serviset e kryera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim