shitet urgjent

Shitet nga: opel vectra 1.8 benzin 31 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
opel vectra 1.8 t(benzin )eco tek motorrin 6 shpejtsi klimautronik abs centrall hidraulik goma te reja servisin e kryer komplet shum i ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht rexhistrim 6 muaj ndrrim nuk boj qmimi fiks 2500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim