u shiiiit flm merrjep OPEL VEKTRA C-03 DIZEL

Shitet nga: pronari 09 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   1 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHES OPEL VEKTRA 2003 2.2 DIZEL E ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.QMIMI:1700 EURO FIKS.TEL:045 804 239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim