u shit flm merrjep.....

Shitet nga: Egzoni 05 Qer 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes - Opel vectra Dizel
* Viti i Prodhimit 24.12.2004
* Klim
* Senzor Parkingu
* Komanda Timon
* 4 Gomat e Reja
* xhamat elektronik
* Opeli osht ne Gjendje shum te Mir Tekniek si dhe Optike
* Per ma Shum info kontaktoni ne ket nr. 044500396
Muni me Thirr Qdo dit Prej Ores 08-23
QMIMI ME NDRRIM 3800 Evro..

Mundesi Ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Golf. Passat 2. Passat 4. Audi. Bmw 316. Bmw 318. Bmw 320. Mercedes 190 mercedes a160. Mercedes a170. 1.6. 1.7 Mercedes. Benzin. Opel corsa. Opel astra. Polo. Ford fokus. Renault scenik. Renault clio. Twingo. 1.1. 1.2. 1.3. 1.4. 1.5. Smart. Ford fiesta. Fiat punto etjj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim