vetura asht shum e ruitne

Shitet nga: labinot 15 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Eshte vetur familjare vetur e ruitne si mrena dhe nasht ska nevoi asi cent me investu neta
Vetira asht esapo regjistruad
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim