OPEL VECTRA. 22 DTI -02

Shitet nga: opel 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
SHITET OPEL ZAFIRA 2.2 DTI ECO TEC MOTORR ME ZINXHIR NE XHENDJE EXTREM TE RREGULLT REXHISTRUAR NE TARGA RKS POSEDON REXHISTRIM.

VETURA POSEDON KOMPLET SERVISIMET E KRYERA ME RREGULL

VETURA OSHT MODEL ELEGANCE MODELI MA I AVANSUARI TE OPEL ZAFIRA ME MOTORR 2.2 ECO TEC ME ZINXHIR ,7 ULSE.

GARANTOJ PER GJDO SEN NUK OSHT NE HIPOTEK BANKARE PERKTHIMI TE PRONARI I RI MRENDA DITES.

EXTRA POSEDON.

KLIMA AC NE FUNKSION
AIR BAG KOMPLET VETUREN
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRET ELEKTRONIKE
XHAMAT ANTI FLEX
4XHAMA ELEKTRONIK
HALLOGENKA PARA DHE PAS
BORD KOMPJUTER
FILTRUES AJRI
ABS
ESP
EBD
KOMANDA NE TIMON
RADIO MP3
TIMON SERVO MULTI
3QELSA
ME 7 ULSE
INTERJERI SHUM TE PASTERT PA DUHAN
PSHTETESE DORE NE ULSET PARA DHE MBRAPA
FELLE TE BUKURA
GOMA TE DIMRIT
MODELI ELEGANCE

VETURA ESHTE NE FUND TE 2002 MODEL 2003


VETURA OSHT TIP TOP NUK DON AS MAT VOGLIN INVESTIM VETUR FAMILJARE.


PRESIM BLERS SERIOZ NE NR KON 049 527 557


opel vectra zafira astra tauran sharan vw fiat golf pegeuot renault


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim