OPEL ZAFIRA 2.0

Shitet nga: Opel 29 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI ECO TEC. MOTORR ME ZINXHIR NE XHENDJE TE RREGULLT , REXHISTRUAR NE TARGA RKS POSEDON REXHISTRIM.11MUAJ. VETURA OSHT MODEL ELEGANCE MODELI MA I AVANSUARI TE OPEL ZAFIRA ME MOTORR 2.0 ECO TEC ME ZINXHIR ,7 ULSE. NUK OSHT NE HIPOTEK BANKARE PERKTHIMI TE PRONARI I RI MRENDA DITES. EXTRA POSEDON. KLIMA AC, TEMPOMAT ,AIR BAG ,KOMPLET VETUREN MBYLLJE ELEKTRONIKE , PASQYRET ELEKTRONIKE , XHAMAT ANTI FLEX 4XHAMA ELEKTRONIK , HALLOGENKA PARA DHE PAS , BORD KOMPJUTER , FILTRUES AJRI ABS ESP EBD RADIO MP3 , 7 ULSE INTERJERI SHUM TE PASTERT PA DUHAN PSHTETESE DORE NE ULSET MBRAPA FELLNE TE BUKURA GOMA TE DIMRI TE REJA VETURA ESHTE NE FUND TE 2001 MODEL 2002. VETURA OSHT TIP TOP .VETUR FAMILJARE. PRESIM BLERS SERIOZ NE NR 044 460 166 tag tag opel astra corsa vectra zafira golf passat bora sharan touran mercedes bmw audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim