Opel Zafira -02 DISEL 2.0

Shitet nga: Bashkim 20 Pri 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 74KW 101PS

MOTORIN ME ZINGJIRË (JO RRYPË DHEMBEZOR)

E POSA ARDHUR PA DOGAN

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 18.10.2001 MODEL 2002 ELEGANCE

EXTRA POSEDON

KLIMA FUNKSIONALE
DRITA MJEGULLE
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
2 QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
XHAMAT E ERRESUAR MBRAPA FABRIKISHT
ALUMIN FELLGA 15COLL ME GUMA TE REJA
BOJM NDRRIME
NESE DIN ME DOGAN 4100 NESE PA DOGAN 2100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim