Opel Zafira -02

Shitet nga: Vetura 14 Gsh 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes opel zafira 2.2 diesel ne gjendje shum te mir e ardhur bga ch vet e kam sjell nga ch po ashtu e kam doganuar me te gjitha serviset e kryera vetura ja keto karajteristika : 2.2 diesel fellga te bukura , goma te reja , klim , nxemje ne ulse , tempomat , instrumentabel crom , kuk per terheqje , gjamat e mbrapem te erresuar nga prodhuesi dhe te qitun ne librez , larje dritav , ulse me thymje , 7 ulse, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim