Opel Zafira -10

Shitet nga: Bujar 29 Nën 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Regjistrimi i pare 2010. Vetem 84.000 km te kaluara. Posedon libreze origjinale te servisimit. I garazhuar dhe i mirembajtur. Pa demtime dhe pa defekte. Tabelat kosovare. I ngasur ne KS me pak se 8.000 km.
Konsumi: 6,5 l/100 (rruge te hapur), 9,0 l/100 (qytet).
4 goma te dimrit dhe 4 gomat e veres.
Shitet urgjent!!!
Kontakt viber: +37744147037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim