Opel Zafira 1.9 cdti -07 - Ch pa dogan

Shitet nga: privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shitet vetura opel zafira 1.9 cdti me dy te kuqe viti 8.10.2007 i ardhun nga zvicrra pa dogan ne gjendje shum te mir teknike dhe optike posedon klima automatike, abs, esp, goma me fellne baterin e re, senzor parkimi dy qelsa, 7ulse i servisuar me rregull ne zvicerr etju mirpres edhe ne viber +37744310779
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim