Opel Zafira 2.0 16v

Shitet nga: Edi 14 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes Opel Zafira 2.0 16v
-Viti prodhimit 2001
-Klime
-Tempomat
-Pulla ne timon
-Xhama elektronik
-Xhama te zi fabrikisht
-Bord Computer
-Fellne15" me goma te reja 2015
-7 Ulese
-188000 KM te kaluara
-Servisin e sapo kryer
-Ne gjendje te mire optike dhe teknike
- Kilometra te garantuara dhe shpenzime shume te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim