Opel Zafira 2.0 DTI

Shitet nga: florent 22 Dhj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura posedon:
ABS,ESP, Klimatronik, tempomat, drita te mjegulles, bord kompjuter, radio origjinal te veten me cd MP3.
Komanda ne timon, kater xhamat me rryme.
Mbyllje qendrore, dy qelsa.
Vetura ka 7 ulese dhe eshte shum e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jashte siq shihet ne foto.
Motorri eshte 2.0 DTI ECOTEC me zingjir, i servisuar komplet para 3.000 KM te servisi i Opelit ,,Rafuna''
Fellnet 16 inch me goma te reja.
Shpenzimet lokal 8.0 litra per 100 km dhe ne rruge te hapur 5.4 litra per 100 km. Vetura nuk eshte hipoteke bankare dhe mund te behet bartja menjeher, nuk ka nevoj as per ma te voglin investim. Rexhistrim deri me 16-korrik-2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim