Opel Zafira OPC Turbo 200 ps

Shitet nga: Opel zafira opc 17 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
opc eshte vetur e veqant i ka te gjitha opcionet full full eja dhe bindu regjistrim deri me 15 _09 2016 i ardhur nga zvicrra vet e kam doganu flm pres bleres serioz qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim