Opel Zafira me 7 ulese -07

Shitet nga: Dukagjin 25 Tet 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 499 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes Veturen Opel Zafira 1.9 CDTI me 7 ulese
Vetura eshte e ardhur prej Zvicrres me komplet historine e servisimit si ne Zvicerr poashtu edhe ne Kosove tek Rafuna.
Ka te nderruar rrypin dhembzor, Zamajacin, korpen, llamellen dhe drug lagerin - te gjitha te reja.
Vetura posedon Klime, ESP, tempomat, etj.

Beje nderrim me ndonje veture mercedes C class (2008 e larte), veture E class-Evo model, Augi A6 2.0 viti 2005 e larte si dhe me opel insignia. Te gjitha disel.

Per informata mund te lajmeroheni ne tel:
+3864784043 dhe +37744211671 dhe viber +37744211671.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim