Opel Zafira

Shitet nga: Besi 10 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 650 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Zafira 2009. Benzin 1.8 (103 kW/140 PS).
96.000 Km te kaluara. Pa dame. Pa defekte. Servisi i rregullt i kryer. Posedon liber servisi. Pronari i pare. Tabela RKS. Gjendje te shkelqyeshme. Garazhuar.
2 komplete gomash dhe te gjitha pajisjet tjera.
Cmimi 7.650 EUR. Nuk bej ndrrim.

Viber +385959001661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim