Opel zafir

Shitet nga: dugi 06 Gsh 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes opel zafir
Viti 2005
Diesel 2.0
Ni vit reregjistrim krejt servisin e mrym tiptop
ILkur Mrena Eshte me pes ulse dhe Eshte munsia me I ngjit edhe per dy tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim