Opel zafira

Shitet nga: Driton 03 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 770 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel zafira automatik tip tronik xhamat me rryme
Ulset me nxemje i dyti regjistrim
Viti i prodhimit 2007
Gomat e dimrit dhe nje pare te veres
I ardhure nga zvicrra i rigjistruar
7 ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim