Opel zafira 2.2 disel

Shitet nga: Bekim 02 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 990 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes veturen opel zafira viti i prodhimit 2003 , vetura eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga Zvicrra , eshte 2.2 disel dhe e doganur.
Cmimi i diskutueshem.KLIM ATRONIK NXEMJE NE KARRIGE ESP KOMANDA NE TIMON DY PAL GOMA DHE QE VLEN TE THEKSOHET KA LIBER SERVISI,PRA VETUREN E POSEDOJM QE NGA ZERO KM DHE ESHT PERDORUR VETEM NE ZVICER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim