Opel zafira

Shitet nga: Liridon 08 Sht 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shitet opel Zafira 2006 i ardhur nga Gjermania. vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike e posedon edhe librin e servisit. Cmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim