Opel zafira

Shitet nga: Faton 28 Shk 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet opel zafira ne gjendjen e rregullt e sapoardhur nga zvicrra servisin e perfunduar ne zvicerr viti i prodhimit 2002 2.2 dizel me klim dhe gjdo gje automatike per me shum informacione mund te contactoni ne ket nr 044136490 chmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim