Shes veturen Opel Zafira

Shitet nga: Faik 21 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes veturen e tipit Opel Zafira 2.0 TDI 2000 ngjyr e hirte me 7 ulese. Eshte ne gjendje te rregullt dhe I ruajtur mire.mire.Arsyeja e shitjes eshte sepse dua nje veture me te vogel,servisin e ka te kryer. Regjistrim ka Deri ne mars 2016. Bej edhe nderrim. Ju Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim